Sklepy internetowe - okładka PRMcenter

Profesjonalny wygląd Twojego sklepu internetowego zapewni Ci sprzedaż na najwyższym poziomie. Indywidualny projekt przyciągnie uwagę i wzbudzi zaufanie klientów, wyróżni sklep wśród konkurencji, dzięki temu wszyscy będą kupować właśnie w Twoim sklepie.

Zaawansowane sklepy internetowe - tworzenie sklepów internetowych

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, analizując potrzeby klienta i strony konkurencji, by stworzyć sklep internetowy spełniający wszelkie Twoje oczekiwania. Wykonujemy zaawansowane projekty sklepów internetowych dla osób ceniących wyszukany design i mających specyficzne wymagania.

 

Tworzenie sklepów internetowych CENNIK

Pakiety

STANDARD KOMFORT PREMIUM
Liczba produktów w kategorii do 200 bez ograniczeń bez ograniczeń
Indywidualny projekt graficzny http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png
Płatności elektroniczne http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png
Integracja z porównywarkami cen http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png
Statystyki sprzedaży http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png
Przystosowanie do działań SEO/SEM http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png
Wsparcie działań promocyjncyh http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png
Wysyłka indywidualnych newsletterów http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png
Obsługa w 5 językach http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png
Prosty w obsłudze CMS http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png
Inteligentna wyszukiwarka   http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png
Powiązania produktów   http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png
Rozbudowane parametry produktów   http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png
Zaawansowane filtrowanie   http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png
Dynamiczne grupy produktowe   http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png
Wystawianie faktur VAT   http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png
Integracja z oprogramowaniem księgowym   http://prmcenter.com/images/akcept.png http://prmcenter.com/images/akcept.png
Integracja z systemami klienta     http://prmcenter.com/images/akcept.png
Indywidualne funkcje     http://prmcenter.com/images/akcept.png
CENA 1 999 zł  3 499 zł  wycena indywidualna 

 

Tworzenie sklepów internetowych OFERTA

Opis funkcji naszych sklepów internetowych

Liczba produktów i kategorii Tyle łącznie możesz utworzyć w sklepie różnych produktów i kategorii. W pakiecie komfort nie ma limitu
Indywidualny projekt graficzny Wyróżnij się! Twój sklep nie będzie wyglądał jak produkt z pudełka, zadbamy o jego indywidualny wygląd.
Płatności elektroniczne Wygoda płatności elektronicznych może przekonać klienta do zakupów. Możesz skorzystać z integracji z systemami PayU, DotPay lub Przelewy24.
Integracja z porównywarkami cen Promuj swoją ofertę w 12 różnych porównywarkach cen!
Statystyki sprzedaży Jeśli chcesz poznać skuteczność sprzedaży, to możesz ją analizować na wiele różnych sposobów.
Przystosowanie do działań SEO/SEM Budowa systemu ułatwia jego pozycjonowanie i reklamę w wyszukiwarkach, a dzięki regularnie wprowadzanym modyfikacjom jest na bieżąco ze zmianami w branży SEO/SEM.
Wsparcie dla działań promocyjnych Nic tak nie przyciąga klienta jak promocje i rabaty. Dzięki rozbudowanym narzędziom promocyjnym można prowadzić promocje okresowe lub warunkowe, udzielać rabatów klientom, rozdawać kody rabatowe lub przypisywać klientom indywidualne ceny.
Wysyłka indywidualnych newsletterów Badania pokazują, że newsletter nadal jest najskuteczniejszą formą promocji. Skorzystaj z tego i informuj klientów na bieżąco o promocjach i nowościach. Newsletter może mieć atrakcyjną formę graficzną i kilka różnych wersji.
Obsługa w 5 językach System dostępny jest w języku polskim, angielskim, rosyjskim, czeskim i słowackim. Do Ciebie należy tylko wprowadzenie treści.
Prosty w obsłudze system CMS Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze z systemem może pracować każdy!
Inteligentna wyszukiwarka Wyszukiwarka w systemie stara się jak najlepiej dopasować szukany produkt. Potrafi szukać bez polskich znaków, poprawiać błędy ortograficzne i przestawione litery.
Powiązania produktów Doskonałe narzędzie do cross-sellingu - pokaż klientowi, czym mógłby być jeszcze zainteresowany! Do każdego produktu możesz określić produkty powiązane, zamienniki, lepsze wersje oraz akcesoria.
Rozbudowane parametry produktów Produkt to nie tylko nazwa i opis, lecz również parametry takie jak przekątna ekranu, liczba elementów czy rozmiar ubrania. Dzięki nim możliwe jest dokładne filtrowanie listy produktów oraz ich porównywanie.
Zaawansowane filtrowanie Filtry to prawdziwa wygoda dla kupujących, gdyż mogę kilkoma kliknęciami zawęzić listę produktów do poszukiwanych pozycji. Filtrować można po dowolnym parametrze produktu, zarówno wpisując wartości jak i klikając w gotowe pozycje.
Dynamiczne grupy produktowe Jeśli nie chcesz ręcznie grupować produktów, to dzięki tej funkcji możesz zbudować grupę za pomocą kilku reguł. Potrzebujesz listę wszystkich produktów w promocji, ale droższych niż 100zł? Żaden problem!
Wystawianie faktur VAT Do każdego zamówienia możesz wystawić fakturę, w pełni zgodną z aktualną ustawą o VAT.
Integracja z oprogramowaniem księgowym Korzystasz z systemu księgowego Subiekt GT? Bądź zawsze na bieżąco, dzięki synchronizacji bazy produktów i zamówień.
Integracja z systemami klienta Jeśli korzystasz z systemów księgowych, CRM i innych, których nasz system nie obsługuje, a mają one możliwość wymiany danych, to poszukamy sposobu na integrację.
Indywidualne funkcje Usługa dla najbardziej wymagających. Jeśli w systemie nie ma funkcji, na której Ci zależy, to przygotujemy ją specjalnie dla Ciebie, również na wyłączność!

Z naszego punktu widzenia tworzenie sklepu internetowego to bardzo zindywidualizowany proces, w którym zakres udostępnianych funkcji dobierany jest do potrzeb i możliwości Klienta.

Szkolenie z obsługi sklepu internetowego

Nie radzisz sobie z administrowaniem sklepem? Nie przejmuj się! Oferujemy dwugodzinne szkolenie z obsługi sklepu, po którym będziesz mógł swobodnie zarządzać klientami, produktami oraz zamówieniami! Szkolenie online jest bezpłatne!

Projekty unijne

Nie posiadasz funduszy na realizację projektu? Pomagamy w przygotowaniu wniosków o dofinansowania!

czytaj więcej

 

Newsletter

Reklama

meble-nicol