Co można uzyskać dzięki pozycjonowaniu stron www

Wzrost liczby odwiedzin

Wysoka pozycja Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania ma bezpośredni wpływ na liczbę jej odwiedzin. Im wyższa pozycja tym większa liczba odwiedzających stronę.

Wzrost zysków z prowadzonej strony

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania wpływa na oglądalność danej strony, co bezpośrednio przekłada się na osiągane zyski i skutkuje pozyskaniem nowych klientów.

Dotarcie do idealnej grupy docelowej

Dzięki wysokim pozycjom na optymalnie dobrane słowa kluczowe docierasz do potencjalnego klienta, który właśnie Ciebie szuka.

Przed konkurencją

Dzięki wysokim pozycjom potencjalny klient trafia na Twoją stronę internetową, a nie na stronę konkurencji. Wysokie pozycje sprawiają, że nie musisz szukać klientów - to oni znajdą Ciebie. W przeciwnym wypadku znajdą konkurencję.

Budowa wizerunku

Pierwsze pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania pozwolą Twojej firmie zdobyć prestiż i zbudować wizerunek lidera Internetu w Twojej branży, co z pewnością zaprocentuje zaufaniem ze strony klientów i partnerów biznesowych. Skuteczna promocja w Internecie to również doskonały sposób na zaprezentowanie się jako nowoczesna i szybko rozwijająca się firma.

Wśród Internautów coraz bardziej utwierdza się przekonanie, że jeśli kogoś nie ma w Google, ten nie istnieje. Środki reklamowe jak książka telefoniczna czy reklama w prasie mają tendencję spadkową – w Internecie jest odwrotnie. To Google jest dzisiaj głównym dostawcą informacji dla milionów Internautów w Polsce – wśród nich są Twoi klienci. Wysoka pozycja w wyszukiwarkach nie tylko pozwala na dotarcie z ofertą do nowych klientów, ale znacząco podnosi prestiż Twojej firmy. W każdej rywalizacji liczą się tylko liderzy!

Niski koszt dotarcia do klienta

Koszt pozyskania jednego klienta poprzez pozycjonowanie należy do jednych z najniższych spośród innych dostępnych form reklamy, a dodatkowo wejścia na stronę są precyzyjne, o wysokiej jakości. Pozycjonowanie pozwala na uzyskanie wysokiego współczynnika ceny w stosunku do jakości.

Szybki sposób na reklamę

Pierwsze efekty pozycjonowania obserwować można już po 4 tygodniach od momentu rozpoczęcia działań zmierzających do poprawy pozycji.

 

Projekty unijne

Nie posiadasz funduszy na realizację projektu? Pomagamy w przygotowaniu wniosków o dofinansowania!

czytaj więcej

 

Newsletter

Reklama

meble-nicol